Gm. Turek: Przetargi na kolejne odcinki wodociągu rozstrzygnięte

wodociąg

Już niebawem na terenie gminy Turek rozpocznie się kolejny tam budowy sieci wodociągowych. Tym razem postępowaniem przetargowym objęto dziesięć miejscowości.

Jak informował wójt Karol Mikołajczyk rozstrzygnięto przetarg na budowę kolejnych odcinków sieci wodociągowych w trybie zaprojektuj i wybuduj. Wpłynęły dwie oferty - pierwsza, od Zakładu Usług Wodnych w Koninie opiewająca na kwotę ponad 291 tys. zł oraz oferta Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych w Turku, której wartość to ponad 542 tys. zł. Samorząd zdecydował się na ofertę konińskiego zakładu.

Zamówienie obejmuje projekt oraz budowę siedzi wodociągowych w następujących miejscowościach: Albertów, Kaczki Średnie, Kalinowa, Kowale Księże, Obrębizna, Obrzębin, Słodków Kolonia, Szadów Księży, Turkowice i Wietchinin

Turkowscy policjanci wyróżnieni za uratowanie kobi...
Malanów: Już wkrótce nowa kanalizacja na ul. Stawi...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Zawodnik w środa, 21 lipiec 2021 08:31

PGKiM pewnej sąsiedniej gminy ma świetne wyniki w wymianie azbestowych wodociągów - przez 1,5roku wymienili 35m. Szkoda, że nie startowała w przetargu.

PGKiM pewnej sąsiedniej gminy ma świetne wyniki w wymianie azbestowych wodociągów - przez 1,5roku wymienili 35m. Szkoda, że nie startowała w przetargu.
Gość
niedziela, 01 sierpień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.