Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Gm.Turek: Pysznie i ciekawie podczas Pikniku w klimacie „minionej epoki”

Piknik Chlebów

Autmobil Klub Turek oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Chlebowie mają zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie. Już niebawem odbędzie się piknik z masą atrakcji oraz ogromem pozytywnych emocji.

Wszystkich miłośników zabawy oraz wspólnej integracji zapraszamy 17 października do świetlicy wiejskiej w Chlebowie (gmina Turek). Od godziny 12.00 do 18.00 odbędzie się piknik na którym każdy znajdzie coś dla siebie.
Organizatorzy na ten dzień zaplanowali ognisko z kiełbaskami oraz ziemniakami, pyszne podpłomyki z pieca chlebowego oraz madę domowych wypieków, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Niespodziankę będą mieli również koneserzy staroci, bowiem podczas pikniku podziwiać będą retro wystawę przedmiotów minionej epoki.

Uczestnicy wydarzenia liczyć mogą na wyjątkową niespodziankę, której na chwilę obecną zdradzić nie możemy. Wiemy tylko, że warto udać się 17 października do Chlebowa i wspólnie przeżyć miły czas.

Zapraszamy!
Będzie pysznie i ciekawie!

Drużyna z Kaczek zwycięzcą prestiżowego konkursu ...
Życzenia, bukiety i odznaczenia dla nauczycieli z ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.