Gm.Turek: Spotkanie dla mieszkańców „Coś dla ducha”

Warsztaty Gmina Turek

W ostatnią sobotę lutego (29.02) w świetlicy wiejskiej w Chlebowie odbyło się spotkanie z panią Zofią Kolendą w ramach cyklu spotkań organizowanych dla mieszkańców Gminy Turek „Coś dla ducha”.

Pani Zofia zajmuje się rękodziełem artystycznym i wszystkim chętnym, którzy pojawili się w to sobotnie przedpołudnie w świetlicy, pokazywała nie tylko efekty swoich prac, ale pomagała stworzyć własne rękodzielnicze wytwory. W ten sposób powstawały różnego rodzaju wielokolorowe kwiaty, które po spotkaniu zdobiły nie jeden pokój w domach naszych mieszkańców.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla operacji typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

źródł: gmina.turek.pl

Pomóż Wiktorowi w walce z chorobą. Przekaż 1% poda...
„W starym Turku zbudowaliśmy…”: nowe horyzonty sta...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.