Gm.Turek: Świąteczne cuda na warsztatach w Kowalach Księżych

Warsztaty w Kowalach Księżych

Na jedno popołudnie świetlica w Kowalach Księżych zamieniła się w centrum świątecznych inspiracji. Starsi i młodsi uczyli się jak wykonywać własnoręcznie niebanalne ozdoby.

Na warsztaty w świątecznym klimacie zaprosiło wszystkich Stowarzyszenie „Nasze Kowale” wspólnie z miejscową Ochotniczą Strażą Pożarną oraz Wiejskim Centrum Lokalnej Aktywności w Kowalach Księżych. Pod okiem instruktorów powstawały przepiękne stroiki i kartki bożonarodzeniowe, wykonywane popularną, ale wymagającą cierpliwości techniką quillingu. Z wąskich pasków papieru zwiniętych w kształt sprężyny i odpowiednio uformowanych powstawały piękne kształty nawiązujące do świątecznych symboli.

Przygotowane ozdoby z pewnością będą doskonałą dekoracją i cieszyć będą tym bardziej, że zostały wykonane własnoręcznie.

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w „Piątce”
„Wszystko, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczy...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 12 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.