Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Gm. Turek: Umowa na zadaszone boisko w Kaczkach Średnich podpisana

Gm. Turek: Umowa na zadaszone boisko w Kaczkach Średnich podpisana
W przyszłym roku przy Szkole Podstawowej w Kaczkach Średnich powstanie zadaszone wielofunkcyjne boisko. Pod koniec czerwca w Warszawie przedstawiciele gminy Turek podpisali umowę na dofinansowanie zadania z budżetu państwa. 
 
 
Budowa obiektu sportowego w Kaczkach Średnich prowadzona będzie w ramach projektu Olimpia. Jest to program budowy przyszkolnych hal sportowych na stulecielecie pierwszych występów reprezentacji Polski na igrzyskach olimpijskich. Samorząd gminy Turek podpisał z Ministrem Sportu i Turystyki umowę na realizację wspomnianego przedsięwzięcia, które dofinansowane będzie ze środków budżetu państwa w formie dotacji w wysokości 1 100 000 złRealizacja zadania zaplanowana została na rok 2024 r.
W ramach przedmiotowego zadania Gmina Turek realizować będzie przedsięwzięcie

obejmujące swym zakresem budowę łukowego zadaszenia boiska wielofunkcyjnego o powierzchni pola gry do 500 m2, budowę boiska wielofunkcyjnego o powierzchni pola gry do 500 m2, budowę łącznika pomiędzy halą, a szkołą o powierzchni do 50 m2, a także zakup strzelnicy laserowej.
Maturzyści poznali wyniki. Jak wypadły egzaminy do...
Dobra: Lokalne targowisko przykładem gospodarki ob...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 18 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.