Gm.Turek: Wspaniała zabawa na festynie rodzinnym w Pęcherzewie

Festyn Pęcherzew

Koło Gospodyń Wiejskich przygotowało dla mieszkańców Pęcherzewa i okolic wspaniałe atrakcje. Chętni mogli wziąć udział w zabawie podczas festynu rodzinnego, który zorganizowano w sobotę, 25 września.

W świetlicy wiejskiej w Pęcherzewie już od godziny 13.00 działo się wiele. Z zabawy zadowolone były zarówno dzieci, jak i dorośli. Specjalnie dla najmłodszych zorganizowano wiele zabaw z nagrodami. O mile spędzony czas zadbał animator wykorzystując chustę klanzy oraz kolorowe rekwizyty. Dorośli mogli dokonać analizy składu ciała dzięki konsultacjom dietetycznym, a smakosze skosztować różnorodnych przysmaków. Zachwycił również pokaz rękodzieła ludowego. Na zewnątrz najmłodsi mieli okazję wyszaleć się na dmuchańcach.

W tym dniu (w godz. 13:00-18:00) była możliwość zaszczepienia się przeciw COVID - 19 szczepionką firmy Johnson & Johnson.
Gm.Turek: Wyjątkowy „Dzień pieczonej pyry” w Żukac...
Malanowska Jesień dla wszystkich miłośników sportu

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.