Gm.Turek: Zapraszamy do Kowali Księżych. Zawody konne i wiele atrakcji czeka!

Zawody konne w Kowalach Księżych

Wszystkich miłośników koni i wspaniałych atrakcji zapraszamy na VIII Towarzyskie Zawody w Skokach Przez Przeszkody i Amatorskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Gminy Turek. Zarówno dzieciom, jak i dorosłym organizatorzy zapewnili wiele atrakcji.

Impreza odbędzie się 11 sierpnia o godzinie 11.00 w Stajni Roka w Kowalach Księżych (gmina Turek). Pasjonaci pięknych zwierząt będą mieli okazję podziwiać towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody, regionalne zawody w skokach przez przeszkody oraz towarzyskie zawody w powożeniu zaprzęgami.

Tego dnia dzieci będą miały okazję bawić się na trampolinach, dmuchańcach, przejechać się na kucyku i zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Oprócz tego czas umili maluchom animatorka Nela i sokolnik, który zaprezentuje piękne ptaki. Chętni wezmą udział w teatrze konnym cabriola, a także odwiedzą obóz rycerski. Organizatorzy mają również dla dzieci wiele upominków oraz nagród. To jednak tylko niektóre z atrakcji dlatego… zapraszamy!
Brudzew: To wzorowy strażak, ratownik i człowiek. ...
Komunikat o włączeniu syren alarmowych

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.