Guz wątroby odbiera Jarkowi życie - pomóż, nie ma czasu do stracenia!

Pomóż Jarkowi

Jarek ma dopiero 31 lat. Powinien jak każdy młody człowiek układać sobie życie, snuć plany i marzenia. W końcu tyle jeszcze przed nim! Niestety, los przygotował dla niego inny plan…

Wszystko zaczęło się od zapalenia wątroby. Lekarze zdiagnozowali zapalenie typu B i C. Już ta wiadomość wypełniła nas strachem. Mimo poważnego stanu i poznanej diagnozy nie zlecono prawidłowego leczenia. Stan brata się pogarszał. Skutkiem niepoprawnej terapii okazały się tragiczne. Wątroba Jarka została zaatakowana przez nowotwór. Rak znajduje się przy żyle wtórnej i drogach żółciowych. Brat przeszedł już operację, ma wstawione dwie protezy do przewodów żółciowych. I na tym kończą się możliwości leczenia w Polsce.

Mimo dramatycznych rokowań nie Jarek oraz rodzina nie poddają się. Pojawiła się nadzieja! Szansa czeka w Niemczech w klinice w Magdeburgu. Tam istnieje możliwość przeprowadzenia operacji usunięcia guza w całości. Koszty z tym związane będą jednak ogromne. Aktualnie nie jest znany dokładny kosztorys, ale już teraz bardzo prosimy o pomoc dla Jarka.

Pomagać można TUTAJ

Do dzieła!

 

Czy powinniśmy dokarmiać ptaki?
Malanów: Wspaniała zabawa podczas Balu Karnawałowe...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 20 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.