Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem…

Świąteczna akcja PCPR w Turku
Przed świętami każdy mógł zostać Mikołajem - w jaki sposób?Wystarczyło dołączyć do świątecznej akcji Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Turku i spełnić marzenie wybranego dziecka. Wielki finał akcji "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem dla dziecka z rodzinnej pieczy zastępczej” pełen był radości i wzruszeń. 
Przez kilka tygodni Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Turku publikowało w mediach społecznościowych listy do Mikołaja, napisane przez dzieci z rodzinnej pieczy zastępczej. Każdy mógł wybrać, dla kogo chce przygotować upominek. Finał akcji miał miejsce w przedświątecznym tygodniu, w sali Klubu Tęcza na ul. Spółdzielców.
 
Podczas spotkania świątecznego radość dzieci i uśmiech na ich twarzach był czymś wyjątkowym. Przybyli także Mikołajowie z OSP Chylin, którzy rozdali dzieciom prezenty, a także cukierki.
 
Wychowankowie rodzinnej pieczy zastępczej uwieńczyli spotkanie swoim pięknym występem i wykazali się talentem artystycznym.
 
W spotkaniu wzięli udział: Starosta Turecki Dariusz Kałużny, Dyrektor PCPR w Turku Edyta Michalak, pracownicy zespołu ds. rodzinnej pieczy zastępczej, a przede wszystkim rodziny zastępcze wraz z dziećmi. Ten czas był przede wszystkim dla nich.
Mikołaje na quadach z niespodziankami dla najmłods...
Zwycięskie podium w Pałacu Króla Jana III w Wilano...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 18 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.