Informacja dot. nadajnika na wieży kościoła pw. NSPJ w Turku

Kościół NSPJ Turek

W związku z wnioskiem o wydanie pozwolenia na budowę, który wpłynął do Starostwa Powiatowego w Turku od inwestora na realizację przedsięwzięcia polegającego na przebudowie istniejącej już od wielu lat stacji bazowej telefonii komórkowej w Turku, zlokalizowanej na wieży kościoła pw. NSPJ w Turku, Starosta Turecki informuje zainteresowanych mieszkańców Miasta Turku co następuje.

Zgodnie z procedurą, inwestor zwrócił się do Burmistrza Miasta Turku – jako organu właściwego o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla powyższej inwestycji.

Burmistrz Miasta Turku po przeanalizowaniu przedłożonej przez inwestora dokumentacji, wydał w dniu 9.10.2018 r. Postanowienie (znak sprawy GIM.6220.19.2018), w którym odmówił wszczęcia postępowania w przedmiotowej sprawie stwierdzając, że powyższa inwestycja nie jest przedsięwzięciem mogącym zawsze znacząco i potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko.

Po otrzymaniu takowego Postanowienia, z którego wynika, że inwestycja nie stanowi zagrożenia dla środowiska, Starosta Turecki informuje strony postępowania, że przystępuje do dalszej realizacji procedury kończącej się wydaniem odpowiedniej decyzji administracyjnej.

Niniejszym informujemy mieszkańców Turku, będących stronami powyższego postępowania o możliwości wglądu do akt przedmiotowej sprawy.

źródło: powiat.turek.pl

Trwa odbiór choinek
Wideo: Starosta dementuje plotki o losach turkowsk...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - bbb w czwartek, 08 lipca 2021 13:30

Chodzi o 5G? Zwiększenie mocy nadajnika w bezpośrednim sąsiedztwie osób które tam mieszkają moze mieć negatywny na zdrowie. Tu juz nie chodzi o mity związane z 5G ale czyste fakty. Zobaczcie sobie z jaką mocą nadaje zwykły nadajnik a nadajnik 5G. Szybkość internetu jest ważna ale czy az takim kosztem?

ps
powtażam o ile tu chodzi o modernizacje nadajnika na 5G bo moze się mysle...

Chodzi o 5G? Zwiększenie mocy nadajnika w bezpośrednim sąsiedztwie osób które tam mieszkają moze mieć negatywny na zdrowie. Tu juz nie chodzi o mity związane z 5G ale czyste fakty. Zobaczcie sobie z jaką mocą nadaje zwykły nadajnik a nadajnik 5G. Szybkość internetu jest ważna ale czy az takim kosztem? ps powtażam o ile tu chodzi o modernizacje nadajnika na 5G bo moze się mysle...
Gość
wtorek, 25 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.