Instalatorzy z ZSR na gali finałowej

Instalatorzy

Miesiąc czerwiec to czas na podsumowanie szkolnych osiągnięć. Jednym z nich jest coroczny udział uczniów technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej z Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich na gali finałowej nagradzającej wyróżniające wyniki uzyskane w programie "Junkers szkoli".

Dobiegła końca kolejna edycja szkoleń technicznych i warsztatów praktycznych dla uczniów ZSR wyposażająca przyszłych instalatorów w umiejętności techniczne i najnowocześniejszą wiedzę z zakresu branży grzewczej. Wszystko za sprawą ścisłej współpracy ZSR i Robert Bosch Sp. z o.o. oraz zaangażowania nauczycieli p. Sylwestra Ambroziaka i p. Łukasza Szymańskiego. Dziękujemy #Robert Bosch Sp. z o.o. za wspieranie procesu kształcenia zawodowego oraz publikowaną fotorelację.
Brudzew: Nowa szatnia i zdrowa rywalizacja, czyli ...
Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin i Kickboxing...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 12 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.