Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Jarmark Dla Mamy, z okazji Dnia Mamy

Jarmark Mamy

Za nami Jarmark Dla Mamy podczas którego wiele atrakcji czekało na dzieci oraz dorosłych. Występy muzyczne, konkursy i zabawy to tylko niektóre z przygotowanych niespodzianek.

W sobotę, 25 maja w parku miejskim w Turku odbyło się wydarzenie zorganizowane z myślą o mamach.

To właśnie dla ukochanych mam wokaliści ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku i Powiatu Tureckiego przygotowali muzyczną laurkę. Wyjątkowo zaprezentował się również zespół „Na Przekór”, który przeniósł publiczność w bajkowy świat musicali.

Organizatorzy przygotowali wspaniałe konkursy- rzecz jasna z myślą o mamach, w tym choćby szukanie wiązanek kwiatów, które mogli im później ofiarować z okazji wyjątkowego święta.

Na obecnych w parku czekał plenerowy pchli targ, spacer przyrodniczy. Nie zabrakło harcerskiego kiermaszu słodkości, dmuchanych placów zabaw, zaplatania warkoczyków czy stoisk gastronomicznych.

Wiele zwolenników znalazły warsztaty „mydełko dla mamy” oraz warsztaty bębniarskie.
 
 
422640723 895855282282603 2374037222840147441 n
Kawęczyn: Gminne obchody Dnia Strażaka z wyróżnien...
Turniej Piłki Siatkowej Absolwentów „Jedynki" im.H...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.