Jedna ofiara śmiertelna i 46 przypadków COVID-19. Apelujemy o zachowanie ostrożności

koronawirus

O 46 nowych przypadków zakażeń i jednej ofierze śmiertelnej na terenie powiatu tureckiego poinformował dzisiaj tj. 16 listopada w oficjalnym komunikacie Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu.

Wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u 2400 osób w regionie. Na podstawie komunikatu Ministerstwa Zdrowia, że w Wielkopolsce z powodu Covid-19 lub współistnienia Covid-19 z innymi schorzeniami zmarło 15 osób. Od początku pandemii w województwie wielkopolskim odnotowano zakażonych 75285, zgonów 1014, ozdrowieńców 20290, aktywnych przypadków 53981.

Przypominamy o konieczności przestrzegania podstawowych środków ostrożności. Apelujemy o noszenie maseczek w przestrzeni publicznej, w szczególności w sklepach oraz w dużych skupiskach ludzi. Warto także zachowywać dystans społeczny oraz często myć ręce. W związku z trwającym sezonem grypowym warto także pomyśleć o ciepłym jesiennym ubiorze i o profilaktyce przeziębień.
150 zł za negatywny wynik testu na COVID-19. Hande...
„Książka na wynos” w turkowskiej bibliotece

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 03 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.