Jolanta Osińska wyróżniona wśród wielkopolskich nauczycieli

Jolanta Osińska wyróżniona w konkursie Wielkopolski Nauczyciel Roku
Nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 4 – Jolanta Osińska, została wyróżniona w konkursie Wielkopolski Nauczyciel Roku. Gala konkursowe odbywała się wczoraj w Poznaniu, a wyróżnionej nauczycielce towarzyszyli Burmistrz Turku Romuald Antosik i Zbigniew Zieliński, pełniący obowiązki Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4. 
 
 
Konkurs „Wielkopolski Nauczyciel Roku” i „Wielkopolska Szkoła Roku” organizował Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Ich rozstrzygnięcie połączone zostało z wojewódzkimi obchodami Dnia Edukacji Narodowej i odbywało się 20 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
 
Do tegorocznej edycji konkursu wpłynęło łącznie 171 wniosków, z czego zgłoszono 79 nauczycieli i 92 szkoły. Jolanta Osińska, nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego w Szkole Podstawowej nr 4 w Turku, znalazła się w gronie jedenastu uhonorowanych nauczycieli, w tym pięciu wyróżnionych. Laureatom statuetki wręczał Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego. 
 
Jolanta Osińska w Szkole Podstawowej nr 4 w Turku uczy od 36 lat. Jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, czyli uczy dzieci z klas I – III. Dzieci uwielbiają swoją „Panią Jolę” i nawet na dalszych etapach edukacji mile wspominają i odwiedzają swoją nauczycielkę. Zapewne to uznanie dla nauczycielki, jak też jej profesjonalne, z pełną przy tym empatią, podejście do nauczania i wychowania sprawiły, że znalazła ona uznanie także wśród organizatorów konkursu.
 
Źródło: UM Turek
ZE PAK popiera budowę kolei Turek-Konin
Kamil Gardzielik ponownie w ringu. Walka w Nowym S...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.