Już jutro Dni Tuliszkowa! Zapraszamy do wspólnej zabawy

Dni Tuliszkowa 2019

Miłośników sportu, jedzenia oraz wspaniałej muzyki zapraszamy na Dni Tuliszkowa! Już jutro na mieszkańców czeka masa atrakcji. Zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą coś dla siebie, bowiem organizatorzy przygotowali masę niespodzianek.

SOBOTA
W sobotę o godzinie 11.00 miłośnicy sportu wystartują w biegu po zdrowie i trzeźwość. I tuliszkowska Dycha to okazja, by sprawdzić swoje siły. Dodatkowo chętni będą mieli okazję wziąć udział w marszu nordic walking. Organizatorami tego przedsięwzięcia jest Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie natomiast współorganizatorem Urząd Gminy i Miasta Tuliszków i MGKS Tulisia Tuliszków.

Wielki trening dla kobiet z okazji Dni Tuliszkowa wraz z trenerem Bartoszem Plucińskim „Kuźnia sylwetki” rozpocznie się o godzinie 14.00. Wówczas każdy będzie mógł skorzystać z konsultacji dietetycznych, porad trenera oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami. Nie zabraknie również dietetycznego poczęstunku.

Oficjalne otwarcie Dni Tuliszkowa nastąpi o godzinie 16.00. Na scenie wystąpią laureaci Gminnego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, a następnie rozpocznie się koncert Dagmary i zespołu Discoboys.

Tego dnia gwiazdą wieczoru będą zespoły Boys oraz Chłopaky, a na koniec odbędzie się dyskoteka.

NIEDZIELA
Niedziela to doskonały dzień, by świetnie bawić się podczas Festynu Rodzinnego z Tulisią. Gry, zabawy piłkarskie oraz bumperball to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

Na mieszkańców czeka teatr na walizkach, którzy przedstawi „Błazenologię”, konkurs dla rodziców i dzieci na fraszkę lub hasło „Nie piją- lepiej żyję”.

Pyszności czekają również dla smakoszy, a to za sprawą jadła przygotowanego przez poszczególne sołectwa.

O godzinie 18.00 odbędzie się Koncert Orkiestry Dętej MGOK, a następnie na scenie wystąpią dzieci i młodzież ze Studia Piosenki MGOK w Tuliszkowie. Chętni wezmą udział w koncercie piosenek Zbigniewa Wodeckiego „Z tobą chcę oglądać świat”.

Gwiazdą wieczoru będzie znana i lubiana przez wszystkich Sylwia Grzeszczak.

Zapraszamy!
Dzielą się życiem z innymi. Krwiodawcy z całego po...
Specjaliści o zagrożeniach i bezpieczeństwie na te...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 21 listopad 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.