Już jutro! Wszyscy razem dla Arka Siwczyńskiego

Wszyscy Razem dla Arka Siwczyńskiego

Wszystkie osoby o wielkim sercu zapraszamy na wydarzenie, które odbędzie się 2 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku. Każdy z nas potrzebuje czasem wsparcia, a los często nie jest przychylny. Właśnie dlatego warto jest pomóc drugiej osobie, aby dać jej możliwość lepszego życia. Na wasze wsparcie liczy Arek Siwczyński, który walczy z ciężką chorobą, jaką jest stwardnienie zanikowe boczne.

Wszystkich chętnych zapraszamy 2 marca do Hali Widowiskowo - Sportowej przy ulicy Parkowej 3 w Turku. W tym dniu od godziny 11:00 zaczynamy grać dla Arka Siwczyńskiego.

Podczas wydarzenia przewidziane licytacje, a także wyjątkowy koncert. Na scenie zobaczymy między innymi rapera z Białegostoku Adama Piechockiego czy Z.B.U.K.U, czyli Michała Buczka- artysty z Prudnika. Należy wspomnieć również o duecie Małach & Rufuz, którzy znani są w całym środowisku hip-hopowym.

Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji w tym loterię fantową, atrakcje dla dzieci, stoiska z markami ubrań Skate Shop, pokaz tatuażystów. Chętni będą w dniu wydarzenia mieli również okazję wrzucić pieniądze do puszek oraz dokonać wpłat na Fundacje Avalon (numer konta : 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 Tytuł wpłaty : Siwczyński, 7754).

Malanów: Sosna „Celestyna” powalczy o tytuł Drzewo...
Brudzew: "Zapusty" w gminie

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.