Już niebawem Zlot Pojazdów Klasycznych w Browarze Turek. Zapraszamy!

Zlot Pojazdów Zabytkowych

Wyjątkowe i ekscytujące wydarzenie zorganizowane zostało specjalnie z myślą o miłośnikach motoryzacji. Masa atrakcji, niespodzianek oraz miła atmosfera czeka na uczestników Zlotu Pojazdów Klasycznych.

Już w sobotę, 14 maja w Browarze Turek odbędzie się Klasyczne Rozpoczęcie Sezonu 2022. Zlot Pojazdów Klasycznych to niezwykła gratka dla wszystkich właścicieli pojazdów, a także pasjonatów motoryzacji. Otwarcie bramy nastąpi o godzinie 11.00.

Podczas wydarzenia będzie można podziwiać zabytkowe auta oraz posiąść niezmiernie dużo wiedzy na ich temat. Warto będzie zobaczyć pokazy sztuki graffiti czy pokaz auto detailingu.

Należy nadmienić, że miłośnicy motoryzacji będą mieli okazję spotkać się z gościem honorowym, przyjacielem Klubu Automobil Turek, jakim jest Arkady Fiedler.

Nieodłączną częścią zlotu będą konkursy z nagrodami. Jedną z nich przygotował Browar Turek. Zasady zabawy będą proste. Każdy kto zrobi zakup za minimum 20 zł bierze udział w losowaniu w którym do wygrania będzie piękny rower.

Podobnie, jak w roku ubiegłym wręczone zostaną nagrody między innymi za najstarsze auto czy to, które przyjechało z najdalej oddalonego miejsca.

Z całą pewnością również dzieci i młodzież znajdą coś dla siebie. Konkursy z nagrodami, dmuchańce, malowanie twarzy czy też pyszne przekąski to tylko niektóre z przewidzianych atrakcji.

Organizatorami wydarzenia są Automobil Klub Turek oraz Browar Turek.

Władysławów: Bezpieczeństwo w ruchu drogowym w teo...
Udaj się śladem lokalnych bohaterów i zgarnij nagr...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.