Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Już w niedzielę! Pchli Targ ze świątecznym akcentem

Pchli Targ

Pyszne jedzenie, bożonarodzeniowe słodkości, świąteczne dekoracje i magiczna atmosfera to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekać na Was będą podczas świątecznej edycji Pchlego Targu.

Już w najbliższą niedzielę 18 grudnia, w Miejskim Domu Kultury takie atrakcje! Przy dźwiękach kolęd na żywo, które przywołają świąteczny nastrój, będzie można kupić dla siebie i najbliższych coś niepowtarzalnego. Szeroki asortyment i różnorodność produktów gwarantują znalezienie wyjątkowych i niezwykłych prezentów. Nie zabraknie rękodzieła, ozdób świątecznych, wigilijnych potraw, książek, zabawek, ubrań a nawet winyli. Podczas planowanych w trakcie trwania Pchlego Targu warsztatów, będzie można także wykonać własną ozdobę świąteczną.

Pchli Targ uświetni obecność dzieci ze szkół z terenu miasta, które także przygotowały świąteczne niespodzianki, oraz pyszności, które zrobiły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Żuk oraz SpaceBar Vege Stacja.

Przy okazji przypominamy, że swoje stoisko możecie wystawić całkowicie bez opłat, więc jest jeszcze czas by pozbyć się tego, co zalega w szafach, a z powodzeniem może służyć innym i przy okazji zasilić nasz portfel.

Zapraszamy!

 

Świętokrzyski Turniej Kickboxingu w Skarżysko-Kami...
Wideo: Powiatowy konkurs na hasło promujące czytel...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.