Już wkrótce Jadłodzielnia w Turku

Jadłodzielnia

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku informuje, iż w dniu 16 grudnia 2021r. o godz. 11.00 zostanie uroczyście otwarta pierwsza Jadłodzielnia w Turku.

Jadłodzielnia działać będzie dzięki współpracy Samorządu Miasta Turku i MOPS w Turku z Fundacją CHOPS - Chrześcijańskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu, która uruchamia już kolejną Jadłodzielnie w naszym regionie.

Ideą Jadłodzielni jest dzielenie się żywnością a przede wszystkim nie marnowanie jej. Fundacja CHOPS przy współpracy z firmą Winiary będzie uzupełniać zawartość Jadłodzielni, nasi lokalni przedsiębiorcy także zadeklarowali już współpracę przy uzupełnianiu zawartości szafki i lodówki. Samorząd Miasta Turku wyraził zgodę na umiejscowienie Jadłodzielni przy MDK od strony ul. Mickiewicza.

Bezpieczne zakupy przedświąteczne
W nowy rok wkrocz zdrowymi stopami

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 17 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.