Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kąpiel w Przykonie na własne ryzyko. Zbiornik bez strzeżonego kąpieliska

Zbiornik Przykona

Wakacje trwają w najlepsze, a upały jakie pojawiają się w całym kraju zachęcają do plażowania. Tłumy przyciąga zbiornik w Przykonie, jednak trzeba wiedzieć, że nie jest on oficjalnym strzeżonym kąpieliskiem.

Do udanego wodnego wypoczynku potrzebna jest nie tylko dobra pogoda i pozytywna decyzja radnych, a nawet korzystne opinie Sanepidu, Wód Polskich czy Inspektoratu Ochrony Środowiska w tym temacie. W ostatnim czasie kąpiele - te wodne i słoneczne skutecznie uniemożliwiał koronawirus, jednak w tym roku - mimo braku pandemii - nie będzie strzeżonego miejsca do kąpieli w zbiorniku Przykona.

Należy nadmienić, że organizacja kąpielisk w wielu miejscach w Polsce od dłuższego czasu nastręcza niemałych trudności. Przyczyną jest m.in. brak ratowników, którzy mogliby czuwać nad bezpieczeństwem plażowiczów. Spore są też koszty związane z przygotowaniem miejsca do kąpieli.

Ósmoklasiści z Piątki najlepsi w testach kończącyc...
Przykona: Z Radyczyn do Egiptu, a z Sarbic do Turc...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - łubu dubu w środa, 06 lipca 2022 10:52

A co na to poseł PiS z Kowali Pańskich miłośnik kolejek i jego Starosta?

A co na to poseł PiS z Kowali Pańskich miłośnik kolejek i jego Starosta?
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.