Katarzyna Paruszewska dyrektorką żłobka w Kawęczynie

Katarzyna Paruszewska dyrektorką żłobka w Kawęczynie
Kto zdobytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez ustanku zdobywa, ten może być nauczycielem innych - tymi słowami zaczerpniętymi z Konfucjusza wójt gminy Kawęczyn Jan Nowak oficjalnie powitał Katarzynę Paruszewską, która kierować będzie nowym żłobkiem.
 
Katarzyna Paruszewska wygrała konkurs na dyrektora Żłobka Gminnego w Kawęczynie. Pochodzi z Siedlisk w gminie Kawęczyn i jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie, Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, a także licznych studiów podyplomowych i kursów. Zdobyte wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe sprawiły, a także rozmowa kwalifikacyjna w ramach postępowania konkursowego zdecydowały o powierzeniu jej stanowiska dyrektora placówki. 
 
- Jesteśmy pewni, że pani wieloletnie, bogate doświadczenie oraz zdobyta wiedza przyczynią się do stworzenia wyjątkowego miejsca dla dzieci. Nowo wybudowana placówka jest ważną inwestycją przez wzgląd na poprawę warunków społecznych życia mieszkańców - podkreślał wójt Jan Nowak witając oficjalnie nową panią dyrektor i składając na jej ręce najserdeczniejsze życzenia i gratulacje w imieniu samorządu gminy Kawęczyn.
Kino TUR czeka przebudowa
Tuliszków: Piętno pięknieje!- w ramach X edycji ko...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - FELEK w wtorek, 06 października 2020 19:08

Pani dyrektor na poczatek ten piękny nosek proszę schowac bo te liczne uczelnie nie bardzo zedukowały. Mimo to gratulacje.

Pani dyrektor na poczatek ten piękny nosek proszę schowac bo te liczne uczelnie nie bardzo zedukowały. Mimo to gratulacje.
Gość
poniedziałek, 06 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.