Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kawęczyn: III Spotkanie z Seniorami

Wojciechowianki

W dniu 22 stycznia w świetlicy wiejskiej w Wojciechowie odbyło się III Spotkanie z Seniorami z Programu Danie Wspólnych Chwil z Fundacją Biedronki . Nie bez powodu wydarzenie miało miejsce właśnie w ten dzień. Panie chciały uczcić ze swoimi gośćmi ich szczególny dzień - Dzień Babci i Dziadka.

Po przywitaniu gości zostały złożone gorące życzenia, wręczone drobne upominki i odśpiewane „Sto lat” razem z zespołem instrumentalnym Amigos, który przybył specjalne na tę okazję.

Po zdrowym obiedzie, gdzie tym razem dominowała kasza z warzywami, kurczak i buraczki na salę wyjechał tort. Były tańce i swawole, sala pełna roześmianych ludzi.

"Dziękujemy Wam Drodzy Seniorzy za obecność na wszystkich trzech spotkaniach. Dziękujemy za wpisy z podziękowaniami do naszej Kroniki wypełnionej zdjęciami i wspomnieniami . Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom specjalnym, bo na każdym spotkaniu była niespodzianka. Dziękujemy Zespołowi Kawęczyniacy za piękne melodie i specjalnie przygotowany utwór o Wojciechowie. Dziękujemy Fundacji Biedronka za możliwość realizacji tak wspaniałej akcji"- piszą w mediach społecznościowych Wojciechowianki.

źródło: KGW Wojciechów
 

 

W piątek podpisanie umowy na budowę kolei Turek-Ko...
Dobra: Moralność pani Dulskiej trafi na deski teat...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.