Kawęczyn: Bajkowe i kolorowe święto wszystkich dzieci

Dzień Dziecka

Gwarno i radośnie było w sobotę, 27 maja w Kawęczynie. Wszystko za sprawą zorganizowanego już po raz kolejny Gminnego Dnia Dziecka. Atrakcji dla pociech nie brakowało i każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Dmuchane zjeżdżalnie to już nieodłączny element plenerowych imprez. Pojawiły się także w Kawęczynie i od razu przyciągnęły wszystkie dzieci. Niemałą atrakcją były też wielkie wielkie bańki mydlane, których przebijanie zapewniło najmłodszym zabawę ze szczyptą rywalizacji. Na gości czekało mnóstwo niespodzianek - od zaplatania warkoczyków, brokatowych tatuaży i malowania twarzy po watę cukrową i popcorn. Nie zabrakło też smakołyków od Kół Gospodyń Wiejskich.

We wspaniały świat baśni i magii wprowadziła dzieci królowa lodu - Elza, która wyczarowała dla wszystkich najprawdziwszy śnieg. Dzieci, które przebrały się za bohaterów z ulubionych bajek wzięły też udział w konkursie. Spośród wszystkich uczestników wylosowano troje zwycięzców, którzy za swoje przebrania otrzymali wspaniałe nagrody. Radosny Dzień Dziecka zakończyło piana party.

Ku pamięci Hirka Łęgosza, czyli Turniej Piłki Siat...
Cleo na otwarcie Dni Malanowa. Na koncert przybyły...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 28 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.