Kawęczyn: Budowa wiaty rekreacyjnej i placu zabaw w Głuchowie zakończona

Głuchów

22.09.2021 r. miał miejsce odbiór dostawy i montażu zestawu zabawowego w miejscowości Głuchów realizowany w ramach zadania pn. Budowa wiaty rekreacyjnej i placu zabaw w Głuchowie” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach XI edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”. Wykonawcą była firma Croquet Sp. z o.o. Szczodre, ul. Trzebnicka 81, 55-095 Mirków wyłoniona w drodze zapytania ofertowego.

Natomiast 15.11.2021 r. komisja w składzie: Wiesława Kolenda – Inspektor Nadzoru Budowlanego, Beata Andrzejewska, Karolina Gil – pracownice Urzędu Gminy w Kawęczynie, Adrian Kwinciak- sołtys Sołectwa Głuchów przy udziale Wykonawcy Michała Waszaka – właściciela firmy F. H. M&M Dachy dokonała odbioru budowy wiaty rekreacyjnej wraz z dostawą jej wyposażenia w Głuchowie.

Wartość zrealizowanego projektu to 65.084,14 zł, z czego 45.558,00 zł pochodzi ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego, 10.000,00 zł z budżetu Gminy Kawęczyn, 9.526,14 zł z funduszu sołeckiego sołectwa Głuchów.

Celem projektu jest kształtowanie wiejskiej przestrzeni publicznej poprzez budowę wiaty rekreacyjnej i placu zabaw, a tym samym stworzenie plenerowego miejsca do spotkań, aktywizacji i integracji społeczności wiejskiej w miejscowości Głuchów.

W efekcie wykonana inwestycja wpłynie korzystnie na jakość infrastruktury rekreacyjnej wsi, a w konsekwencji nastąpi podniesienie standardu życia mieszkańców oraz uatrakcyjnienie obszarów wiejskich, jako miejsca zamieszkania przyczyniając się tym samym do promowania całego obszaru Gminy Kawęczyn.

źródło: kaweczyn.pl

Uwaga! IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami śn...
Pierwsze ćwiczenia terytorialsów w powiecie tureck...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.