Kawęczyn: Druhny z Będziechowa w czołówce II Halowych Zawodów DDP i MDP w Ostrzeszowie

Kawęczyn

W miniony weekend młodzi druhowie z OSP Będziechów mieli powody do świętowania. Wszystko za sprawą rewelacyjnych wyników uzyskanych podczas rozgrywanych w Ostrzeszowie II Halowych Zawodów DDP i MDP. Żeńska reprezentacja znalazła się w ścisłej czołówce, a złoto w kategorii indywidualnej także trafiło do reprezentantki gminy Kawęczyn.

Jednostkę MDP Budziechów reprezentowały Kamila Michalak, Patrycja Szymańska, Judyta Durman, Zuzanna Drewniak i Nikola Kociak. Do rywalizacji stanęło 48 drużyn z całego kraju. W kategorii żeńskiej zmierzyły się 23 zespoły a reprezentacja gminy Kawęczyn zakończyła zawody na piątej pozycji. W klasyfikacji indywidualnej natomiast pierwsze miejsce trafiło do zawodniczki z Będziechowa - Kamili Michalak.

Opiekunami na zawodach w Ostrzeszowie byli: Angelika Dzikowska- nauczyciel Szkoły Podstawowej im. płk. pil. J.St. Skarżyńskiego w Skarżynie oraz Amanda Dzikowska - członek OSP Będziechów. Do zawodów drużynę przygotowali trenerzy: Amadeusz Dzikowski, Martyna Antczak, Konrad Antczak oraz Amanda Dzikowska.

422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

Tradycyjne spotkanie członków i sympatyków PSL w P...
Radni gminy Turek chcą więcej czasu na wymianę sta...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 02 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.