Kawęczyn: Dwie mieszkanki gminy powalczą w finale Miss Województwa Wielkopolskiego

Miss Województwa Wielkopolskiego

Gabriela Wachowska z Głuchowa oraz Anna Gibasiewicz, pochodząca z Kowali Pańskich będą ubiegać się o koronę najpiękniejszej Wielkopolanki. Finał konkursu odbędzie się w Poznaniu pod koniec maja.

Kandydatki do tytułu Miss Województwa Wielkopolskiego spotkały się w półfinale, który miał miejsce 8 marca w Poznaniu. Przed komisją zaprezentowało się 150 pretendentek do tytułu miss, które oceniano w dwóch kategoriach wiekowych. Do finału ostatecznie zakwalifikowało się ich łącznie 65 (40 w kategorii dorosłych i 25 w kategorii nastolatek).

Wśród finalistek znalazły się 19-letnia Gabriela Wachowska - uczennica turkowskiego liceum oraz 24-letnia Anna Gibaseiwcz, która obecnie studiuje farmację na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Trzymamy kciuki za sukces w finale, który 31 maja odbędzie się w Poznaniu.

fot. Studio Tukan Poznań / bonder.org

Wideo: Nie dajmy się ogólnej panice- czyli Starost...
Koronawirus: Szkoły zamknięte. Powiat turecki wdra...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 03 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.