Kawęczyn: Gratulacje dla laureatów AgroLigi

Gratulacje dla laureatów AgroLigi

Przedsiębiorstwo PLEURO z Marcinowa należące do Jolanty i Piotra Geblerów znalazło się w gronie laureatów konkursu AgroLiga. Właściciel gospodarstwa, a jednocześnie przewodniczący rady gminy Kawęczyn podczas czwartkowej sesji odebrał z rąk wójta specjalne podziękowania.

W konkursie AgroLiga nagradzani są przedsiębiorcy oraz rolnicy, którzy w szczególny sposób wyróżniają się w swoich branżach. Nagrody w tym roku wręczone zostały już po raz 26, a wyróżnienia rozdano podczas uroczystej gali w Belwederze.

Na sukces państwo Jolanta i Piotr Geblerowie pracowali od lat. Jeszcze wcześniej gospodarstwo rozwijali rodzice pana Piotra. Ciężka praca pokoleń owocuje teraz wieloma wyróżnieniami - jak chociażby zdobyty w ubiegłym roku tytuł Wielkopolski Rolnik Roku.

Dlaczego wspólnota chce unieważnienia wyborów do r...
Kawęczyn: Rada jednogłośnie poparła wójta Nowaka

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
sobota, 24 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.