Kawęczyn: Koła Gospodyń Wiejskich podsumowały rok

Spotkanie KGW
Przedstawiciele Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Kawęczyn wzięli udział w specjalnym spotkaniu, podsumowującym działalność w 2023 roku. Nie zabrakło też rozmów o planach na najbliższe miesiące. 
 
 
Zebranych powitał wójt Gminy Kawęczyn Jan Nowak, przedstawiając po krótce zarys spotkania.Głównym celem  było podsumowanie pracy KGW w ubiegłym roku i przyjęcie planu na rok 2024.Głos zabrali także zaproszeni goście: Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Turku Jan Smak, pełnomocnik ARiMR na powiat turecki - Anna Tyczyńska oraz prezes Turkowskiej Unii Rozwoju, Magdalena Ciołek. Rozmawiano 
 
Poruszano także tematy związane z działalnością, rejestrowaniem i funkcjonowaniem KGW. Przed Kołami Gospodyń Wiejskich kolejny rok pracy na rzecz mieszkańców.
Kwalifikacja wojskowa w powiecie tureckim czas sta...
Mirosław Wypiór: Czy starosta chce doprowadzić do ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 02 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.