Kawęczyn: "Majówka w Dzierzbotkach"

Majówka w Dzierzbotkach

"Majówka w Dzierzbotkach" odbyła się dnia 1 maja od godziny 16.00 i trwała do późnych godzin wieczornych.

Trzeba zaznaczyć, że frekwencja dopisała podobnie, jak pogoda. Podczas spotkania mieszkańcy mieli okazję skosztować pieczonej kiełbasy z grilla, a panie przygotowały pyszne ciasta oraz przekąski w tym smalec, ogórki, chleb z własnego wypieku. Serwowana była również kawa i herbata.

Czas umilał nam radny sołecki Krzysztof Rusek, który wprawiając wszystkich w taneczny nastrój.

Mieszkańcy bawili się wyśmienicie, był nawet "pociąg" prowadzony przez sołtysa wsi.

-Podziękowania należą się wszystkim, którzy w mniejszym lub większym stopniu przyczynili się do powodzenia wspólnej imprezy. Trudno tu wymieniać po kolei, gdyż każdy dołożył do tego swoją "cegiełkę". Bez Państwa nie udało by się tego tak dobrze zorganizować ! - mówił sołtys Paweł Urbanek.

Na koniec zostało rozpalone jeszcze ognisko, gdzie można było też upiec kiełbaskę a przy okazji trochę się ogrzać i wspólnie porozmawiać.

Wspaniale bawiły się również dzieci, które grały w piłkę i skakały na skakankach.

Były też specjalne gratulacje dla Państwa Karoliny i Krzysztofa Rusek z okazji niedawnych narodzin córki Klary. Nowa mieszkanka naszego sołectwa została zatem oficjalnie powitana !

-Następna wspólna impreza to "Noc Świętojańska w Dzierzbotkach", która odbędzie się prawdopodobnie dnia 22 czerwca. Więcej informacji na ten temat już wkrótce...- zapowiedział sołtys Dzierzbotek.

 

Kolska w Brudzewie zostanie odnowiona
Alarm bombowy we wszystkich szkołach. Co z maturam...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 22 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.