Kawęczyn: Nastrojowe spotkanie świąteczne w Młodzianowie

Wigilia w ŚDS

Wśród dźwięków pięknych polskich kolęd i życzliwych osób na tradycyjnym spotkaniu świątecznych spotkali się podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Młodzianowie.

Zebranych powitała kierownik placówki, Teresa Michalska, która zaprosiła wszystkich do obejrzenia programu artystycznego, który podopieczni ŚDS przygotowali specjalnie na tę okazję. Po wzruszających wierszach i kolędach nadszedł ten najbardziej wzruszający moment. Po życzeniach przekazanych przez wójta Jana Nowaka wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem.

W rodzinnej, pełnej życzliwości i ciepła atmosferze można było zasiąść do stołu, na którym znalazły się tradycyjne wigilijne dania. Pośród rozmów i dźwięków kolęd wytworzył się magiczny nastrój, pełen zadumy, spokoju i radości.

Malanów: Przyszłoroczny budżet z nadwyżką finansow...
„Świąteczna ulica” w ZSR w Kaczkach Średnich

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 09 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.