Kawęczyn: „Noc Świętojańska” w sołectwie Dzierzbotki

„Noc Świętojańska” w sołectwie Dzierzbotki

Dnia 22 czerwca od godz. 19.00 w sołectwie Dzierzbotki odbyła się "Noc Świętojańska". Podczas imprezy nie brakowało wielu atrakcji oraz konkursów z cennymi nagrodami.

Tego dnia w Dzierzbotkach zawitali też zaproszeni goście, którzy częstowali się rarytasami przygotowanymi przez wyjątkowe gospodynie.

Odbył się też konkurs na najładniejszy wianek. Małe „dzieła sztuki” przygotowywane były przez młode mieszkanki Dzierzbotek. Potem puszczono je zgodnie z tradycją na wodę.

Zabawę umilał miejscowy DJ Krzysztof Rusek, a zabawa i tańce trwały do późnych godzin nocnych.

Sołtys Paweł Urbanek podziękował za udział w imprezie wszystkim mieszkańcom oraz przybyłym gościom, w tym miedzy innymi Ryszardowi Bartosikowi, Rafałowi Gilowi, Annie Majdzie, Janowi Gruca oraz Łukaszowi Mila.

Specjalne podziękowania przekazano też wielu sponsorom, którzy dostali dodatkowo specjalnie wyróżnienia podczas imprez.

Sołtys wraz z radą sołecką już zapowiedzieli kolejną imprezę na wsi pt. "Pożegnanie lata w Dzierzbotkach", która prawdopodobnie odbędzie się 31.08.2019r.

„Oszczędne gospodarowanie i maksymalne wykorzystan...
Dobra: Pełna wrażeń Noc Kupały w DPS w Skęczniewie

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 25 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.