Kawęczyn: O swojej gminie wiedzą wszystko

Konkurs wiedzy o Kawęczynie

Z pytaniami o historię i teraźniejszość mierzyli się uczestnicy organizowanego już po raz dwudziesty pierwszy Konkursu Wiedzy o Gminie Kawęczyn.

Do zmagań przystąpili uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Kawęczyn, którzy wcześniej zostali wyłonieni podczas eliminacji szkolnych. Z przygotowanym testem wszyscy poradzili sobie znakomicie. Poziom był niezwykle wyrównany Nagrody przyznawano w dwóch kategoriach wiekowych. Wśród uczniów klas IV-VI najlepszy okazali się Marcin Jarentowski (Kawęczyn) oraz Sebastian Laksander (Skarżyn), drugie miejsce zajął Adam Budziak (Kowale Pańskie - Kolonia), a trzecie - Kacper Werbiński (Skarżyn) i Dominika Kucharska (Kawęczyn).

Wśród starszych uczniów zwycięstwo zapewniła sobie Magdalena Albertowska (Tokary). Drugie miejsce zajęła Karina Balcerzak (Tokary), a trzecie przypadło Gabrieli Skale (Kawęczyn).

Turek pierwszym miastem w Polsce, w którym ruszył ...
Montaż folii grzewczej podłogowej – poradnik

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 03 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.