Kawęczyn: Odkryj możliwości internetu, weź udział w bezpłatnych szkoleniach

J@ w Internecie

Nie wiesz, jak zacząć korzystać z mediów społecznościowych? Chcesz wiedzieć, co twoje dziecko robi w sieci, a może rozwinąć swój biznes w internecie i dokonywać transakcji przez komputer, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Najlepiej zacząć od bezpłatnego szkolenia w ramach projektu J@ w Internecie, które organizowane są w gminie Kawęczyn.

Urząd Gminy w Kawęczynie wciąż prowadzi rekrutację do bezpłatnych szkoleń w ramach projektu „J@ w Internecie". Jest to program bezpłatnych szkoleń mający na celu podniesienie kompetencji cyfrowych osób dorosłych, by w większym stopniu korzystały one z usług świadczonych drogą elektroniczną w życiu zawodowym i prywatnym.

W ramach realizacji projektu zorganizowane zostaną szkolenia z następujących bloków tematycznych:
· Rodzic w Internecie
· Mój biznes w sieci
· Moje finanse i transakcje w sieci
· Działam w sieciach społecznościowych
· Rolnik w sieci

Każdy uczestnik zakwalifikowany zostanie do jednego cyklu szkoleniowego. Szkolenia odbywają się w Kawęczynie, Tokarach, oraz Kowalach Pańskich. Uczestnicy otrzymują pakiet materiałów szkoleniowych i innych pomocy dydaktycznych do zajęć, a kurs kończy się certyfikatem. W zajęciach mogą wziąć udział osoby powyżej 25 roku życia, bez górnej granicy wieku, zarówno kobiety jak i mężczyźni, pracujący i bezrobotni, a także osoby z niepełnosprawnościami. Nabór uczestników szkoleń prowadzimy przez cały czas trwania projektu, aż do wyczerpania wolnych miejsc. Zgłaszać można się osobiście w Urzędzie Gminy w Kawęczynie (pok. nr 19), bądź dzwoniąc pod numer telefonu pok. nr 19, tel. 63 2885929.

 

Przykona: Przedstawiamy kolejne drużyny Mistrzostw...
Ksiądz spowodował wypadek. Stan rannej wciąż ciężk...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.