Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kawęczyn: Ostatnia sesja Jana Nowaka jako wójta

Kawęczyn

Pełna podsumowań i życzeń była środowa (27 marca) sesja rady gminy Kawęczyn. Obrady były o tyle szczególne, że jest to ostatnia już kadencja wójta Jana Nowaka, który w najbliższych wyborach nie będzie ubiegać się o reelekcję.

Wój Jan Nowak od początku funkcjonowania samorządu gminnego stoi na czele gminy Kawęczyn. Po 34 latach sprawowania zaszczytnej funkcji włodarza zdecydował, że nie będzie ubiegać się o kolejną kadencję. W tak szczególnym momencie z podziękowania , kwiaty i symboliczne upominki podczas sesji przekazali Jan Tygielski prezes Rejonowego Banku Spółdzielczego w Malanowie, Dariusz Jasiakiewicz - trener Klubu Sportów i Sztuk Walk, a także przedstawiciele Stowarzyszenia Kawęczyńskie Towarzystwo Rozwoju na czele z prezesem Jarosławem Królem, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych z terenu gminy i radni gminy Kawęczyn. We wzruszających słowach dziękowano wójtowi Janowi Nowakowi za współpracę, zaangażowanie w działania na rzecz lokalnej społeczności i troskę o dobro mieszkańców gminy, odpowiedzialne wywiązywanie się ze sprawowanej funkcji.

Podczas kończącej się kadencji nie zabrakło też podziękowań dla wszystkich radnych i sołtysów, którzy przez ostatnie pięć lat aktywnie brali udział w działaniach na rzecz gminy Kawęczyn.

drzewiecki baner1200x200

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Turek
Oświadczenie Starosty Tureckiego

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.