Kawęczyn: Palladowy Hit dla miłośników dziejów

kaweczyn balladowy hit
Działające w gminie Kawęczyn Koło Miłośników Dziejów i Tradycji Regionu w Kawęczynie zostało nagrodzone Palladowym Hitem. Specjalne wyróżnienie przyznano także dla wójta Jana Nowaka. 
Kawęczyńscy pasjonaci lokalnych dziejów starają się przywracać i podtrzymywać pamięć o najważniejszych osobach i wydarzeniach w gminie. Pasja, z jaką podchodzą do każdego postanowionego sobie wyzwania została doceniona i wyróżniona. Palladowy Hit został przyznany za działania na rzecz ocalenia pamięci i dziedzictwa historycznego podejmowane na rzecz Gminy Kawęczyn. 
Wyróżnienie wręczono podczas uroczystej gali, która miała miejsce 28 lutego w Poznaniu. W imieniu wszystkich członków koła nagrodę odebrali Sylwester Dzikowski oraz Jarosław Król. Podczas tego samego wydarzenia wójt Jan Nowak został wyróżniony jubileuszową odznaką przyznawaną z okazji 25-lecia Gospodarczo-Samorządowego Hitu Regionów!
Pysznie i słodko, czyli pełne smaku warsztaty w Ze...
Malanów: Gmina w gronie finalistów konkursu „Innow...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 04 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.