Kawęczyn: Pary małżeńskie z gminy obchodziły złote i diamentowe gody

Jubileusz w Zapiecku

- To wspaniałe święto, które ukazuje siłę miłości, szacunku oraz wsparcia. Na Państwa ręce płyną od nas najwspanialsze życzenia, które zawierają w sobie wyrazy uznania i serdeczne gratulacje. Niechaj wasze doświadczenie służy innym, a życiowa mądrość dodaje wiary we własne siły- mówił wójt gminy Kawęczyn Jan Nowak podczas wyjątkowej uroczystości.

6 grudnia w zajeździe Zapiecek pary małżeńskie świętowały jubileusz pożycia małżeńskiego. Oprócz kwiatów, pamiątkowych dyplomów oraz odznaczeń uczestnicy uroczystości obdarowani zostali czekoladowymi Mikołajami przez wójta gminy Jana Nowaka oraz Piotra Geblera.
Jubilaci wyjątkowy jubileusz uczcili lampką szampana oraz pamiątkowym zdjęciem, które będzie pamiątką na długo zarówno dla nich, jak i dla całej rodziny.

60-tą rocznicę ślubu obchodzili:
Kazimiera i Mieczysław Iwaniakowie z Tokar Drugich, Lucyna i Stanisław Janiakowie z Będziechowa, Mirosława i Bolesław Matczakowie z Marcjanowa, Janina i Gorkon Smakowie z Ciemienia.

50-tą rocznicę ślubu obchodzili:
Marianna i Mieczysław Bekalarkowie z Nowego Światu, Czesława i Stanisław Chmielowie z Marianowa, Elżbieta i Marian Chrostkowie ze Stanisławy, Maria i Mieczysław Dzikowscy z Będziechowa, Helena i Władysław Grzywaczowie z Marcjanowa, Daniela I Jan Jasiakowie ze Skarżyna, Natalia i Stanisław Kończakowie z Tokar Drugich, Zofia i Mieczysław Kuchtowie z Marcjanowa, Halina i Ryszard Majdowie z Kawęczyna, Zofia i Edward Michalakowie z Marianowa- Kolonii, Jadwiga i Władysław Przybylakowie ze Żdżar, Bożena i Bronisław Ruszkowscy z Będziechowa, Stanisława i Stanisław Sękowie z Wojciechowa, Daniela i Romuald Wikorejczykowie z Marianowa, Helena i Józef Witaszczykowie z Będziechowa.
 
Zawodniczka UKS „Piątka”Turek powołana do kadry P...
Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Prozdrowotnym "5...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.