Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kawęczyn: Po pożarze stracili dach nad głową. Pomóżmy pięcioosobowej rodzinie

Kawęczyn

W miniony wtorek (5 marca) w wyniku pożaru domu jednorodzinnego w Kowalach Pańskich-Kolonii w gminę Kawęczyn pięcioosobowa rodzina straciła dach nad głową.

Niemal natychmiast powstała specjalna zbiórka, gdzie zbierane są środki dla potrzebujacych. Gaszeniem płonącego budynku zajmowało się ponad 30 strażaków z Turku i gminy Kawęczyn. Niestety mimo szybkiej reakcji nie udało się uratować konstrukcji dachu oraz poddasza.

Działania podjęte podczas akcji gaśniczej sprawiły, że pięcioosobowa rodzina nie mogła pozostać w swoim domu. Wszyscy przenieśli się do mieszkania udostępnionego im przez władze gminy Kawęczyn. Niestety, w pożarze stracili nie tylko dom, ale też niemal wszystkie swoje rzeczy osobiste. Aby pomóc poszkodowanej rodzinie w serwisie internetowym utworzono specjalną zbiórkę na odbudowę domu. Można ją wesprzeć TUTAJ 

 

Przykona: Panie świętowały muzycznie i radośnie
Czy Turek ma czas na kolejne lata wolnego rozwoju?

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.