Kawęczyn: Rowerowa integracja w Żdżarach

Integracyjny rajd w Żdżarach

Okazją do poznania najbardziej urokliwych zakątków gminy Kawęczyn bez wątpienia był rajd rowerowy wiodący nie tylko głównymi trasami, ale też bocznymi drogami pośród malowniczych pól i łąk w sołectwie Żdżary. Taka wycieczka to nie tylko zachęta do aktywnego spędzania czasu, ale też doskonały sposób na integrację.

Rowerową wyprawę zorganizowano w sobotę, 1 lipca. Mimo kapryśnej pogody chętnych do integracyjnej wycieczki urokliwą trasą nie brakowało. 

Celem rajdu była popularyzacja turystyki rowerowej jako formy rekreacji i aktywnego wypoczynku, a także promocja walorów turystyczno – krajoznawczych Żdżar i okolic.

Wszyscy uczestnicy bawili się doskonale, oddając się rekreacji i czynnemu wypoczynkowi. Na mecie natomiast na wszystkich czekał pyszny regeneracyjny posiłek. 

Gm. Turek: Umowa na fotowoltaikę dla podstawówek i...
Władysławów: Uwaga! Utrudnienia w Międzylesiu

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 05 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.