Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kawęczyn: Są pierwsi kandydaci na wójta

Kawęczyn

Piotr Gebler i Jan Gruca to pierwsi oficjalni kandydaci na wójta gminy Kawęczyn. Obaj panowie chęć ubiegania się o tę funkcję potwierdzili w mediach społecznościowych.

Piotr Gebler znany jest mieszkańcom gminy Kawęczyn jako przewodniczący rady gminy. Funkcję tę sprawuje od 2013 roku, a z samorządem związany jest od roku 2010. „W poczuciu odpowiedzialności ubiegając się o tak ważne stanowisko, chcę mieć większy wpływ na rozwój naszej Gminy. Moja wizja to: nowoczesna, otwarta i przyjazna gmina dla mieszkańca oraz inwestora. Te słowa kryją się w haśle: Wspólne Dobro Gminy Kawęczyn” - napisał na swoim oficjalnym profilu.

Drugi z kandydatów to Jan Gruca, aktualnie - radny powiatu tureckiego. W 2018 roku kandydował z ramienia komitetu SLD Lewica Razem. Od lat związany jest z branżą rolno-przemysłową, współorganizując m.in. Dzień Kukurydzy w gminie Kawęczyn.
Malanów: Para Gronostaj/Tołkacz zwycięża w III Otw...
Zapraszamy na szkolenie "Innowacyjne modele biznes...

Podobne wpisy

 

Komentarze 3

Gość - Todzia w piątek, 16 lutego 2024 09:19

Głosujemy na Jana będzie piąta zmiana

Głosujemy na Jana będzie piąta zmiana
Gość - Ja w wtorek, 13 lutego 2024 18:24

Tylko Gebler

Tylko Gebler
Gość - Piotr w wtorek, 13 lutego 2024 16:33

Tylko Gruca!

Tylko Gruca!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.