Kawęczyn: Są środki na kolejne przydomowe oczyszczalnie

przydomowe oczyszczalnie

Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu w gminie Kawęczyn możliwa będzie budowa kolejnych przydomowych oczyszczalni ścieków. To już trzeci etap tego zadania.

Gmina Kawęczyn otrzymała pomoc finansową w wysokości 700 218,00 zł. Środki przyznano w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na operację pn. "Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Kawęczyn - III etap".

W dwóch poprzednich etapach, dzięki pozyskiwanym funduszom, udało się wybudować w gminie Kawęczyn 127 przydomowych oczyszczalni o łącznej wartości ponad 1,3 mln zł.
Drugie urodziny Turkowskiego Klubu Senior +
Rozbite auta i pożegnanie z „prawkiem”, czyli nocn...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Paweł Dzieciątkowski w sobota, 01 luty 2020 11:06

"Kawęczyn: Są środki na kolejne przydomowe oczyszczalnie","Gmina Przykona laureatem tytułu Samorząd 30-lecia Polskiej Transformacji"itd. A Gm. Turek? Pan "wójt" Mikołajczyk? Dno. Tutaj nic się nie opłaci, tutaj żadnych dotacji nie można uzyskac i jakoś dziwnie ci nieudacznicy wciąż są wybierani.

Ps. Panie "wójcie" gdzie kolejna impreza z medalami?

"Kawęczyn: Są środki na kolejne przydomowe oczyszczalnie","Gmina Przykona laureatem tytułu Samorząd 30-lecia Polskiej Transformacji"itd. A Gm. Turek? Pan "wójt" Mikołajczyk? Dno. Tutaj nic się nie opłaci, tutaj żadnych dotacji nie można uzyskac i jakoś dziwnie ci nieudacznicy wciąż są wybierani. Ps. Panie "wójcie" gdzie kolejna impreza z medalami?
Gość
sobota, 04 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.