Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kawęczyn: Samorząd gminy z dobrymi życzeniami

Opłatek Kawęczyn

W piątek, 28 grudnia po raz ostatni w tym roku spotkali się radni gminy Kawęczyn. Tuż przed sesją wzięli udział w spotkaniu opłatkowym.

Spotkanie poprzedzone było mszą świętą odprawioną w kaplicy w Kawęczynie. Podczas nabożeństwa modlono się w intencji gminnego samorządu oraz mieszkańców. Następnie wszyscy udali się do sali posiedzeń w Urzędzie Gminy, gdzie przy dźwiękach kolęd złożono sobie życzenia. Wójt Jan Nowak w krótkim przemówieniu wspominał o tym, że rok 2018 był wyjątkowy, choćby ze względu na stulecie odzyskania niepodległości czy rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

- Życzę wszystkiego najlepszego na ten czas jeszcze świąteczny i nadchodzący 2019 rok. Życzę wiary i nadziei, pomyślności, a przed wszystkim zdrowia i sił dla pracy, jaką wszyscy bez wyjątku będziemy wykonywali na rzecz naszej malej ojczyzny - mówił wójt gminy Kawęczyn.

Po wysłuchaniu fragmentu Pisma Świętego wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem, składając najlepsze życzenia.

Kawęczyn: Budżet na miarę możliwości, chociaż potr...
Dobra: Budżet na 2019 rok przyjęty

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.