Kawęczyn: Spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Spotkanie Opłatkowe w Zapiecku

W pełnej ciepła atmosferze spotkali się członkowie Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów z terenu Gminy Kawęczyn, aby podzielić się opłatkiem i złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Spotkanie miało miejsce w środę, 23 stycznia w restauracji Zapiecek w Rzymsku. W podniosłej atmosferze do wspólnego stołu zasiadło blisko 50 osób. Zebranych powitała Helena Piaścik, dziękując jednocześnie za przybycie. Wśród zaproszonych gości znalazł się wójt gminy Kawęczyn Jan Nowak, przewodniczący rady gminy Piotr Gebler oraz ksiądz Antoni Janicki - proboszcz parafii Tokary. Wójt Nowak podziękował za kolejny rok udanej współpracy i w imieniu władz samorządowych złożył najlepsze życzenia na obecny rok. Wspomnieć trzeba, że stowarzyszenie, a wcześniej koło zrzeszające emerytów i rencistów z terenu gminy Kawęczyn jest bardzo aktywne. Jego członkowie włączają się w wydarzenia na terenie gminy i są organizatorami chociażby wycieczek.

Ksiądz Antoni Janicki udzielił zebranym błogosławieństwa bożego na cały rok i zaprosił do podzielenia się opłatkiem. Popołudnie upłynęło zatem wśród dobrych życzeń, życzliwych ludzi i rozmów prowadzonych w przyjaznej atmosferze.

Wypadek na Armii Krajowej. Jedna osoba poszkodowan...
Twój e-PIT od 15 lutego 2019 r. elektronicznie na ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.