Kawęczyn: Sto tysięcy w ramach „Szatni na medal”

podpisanie umowy
Gmina Kawęczyn otrzymała dofinansowanie w ramach programu „Szatnia na medal”. W podpisaniu umowy z przedstawicielami samorządu wojewódzkiego udział wzięli wójt Jan Nowak oraz skarbnik Edyta Balcerzak. 
 
Szatnia na medal” to działanie Samorządu Województwa Wielkopolskiego skierowane do samorządów lokalnych, którego celem jest poprawa warunków ogólnodostępnych budynków szatniowo – sanitarnych przy obiektach sportowych. W tegorocznym budżecie samorządu województwa zarezerwowano 4 000 000 złotych na zadania realizowane w ramach tego programu. Zgodnie z przyjętą listą rankingową w pierwszej kolejności dofinansowanie otrzyma 57 jednostek samorządu terytorialnego z Wielkopolski. 
 
Wśród nich jest również gmina Kawęczyn. Uroczyste podpisanie umowy z województwem wielkopolskim reprezentowanym przez Krzysztofa Grabowskiego, wicemarszałka województwa wielkopolskiego oraz Jacka Bogusławskiego członka zarządu województwa wielkopolskiego miało miejsce we wtorek, 14 lipca. Gmina Kawęczyn otrzyma 100 000 dofinansowania na realizację zadania pn. "Budowa budynku szatniowo - magazynowego - sanitarnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy boisku sportowym w Kawęczynie”.
Tuliszków: Odbiór śmieci zapewniony do końca sierp...
Władysławów: Płonął budynek gospodarczy. Nieopodal...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 06 października 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.