Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kawęczyn: Stypendia dla najlepszych od Towarzystwa Samorządowego

Stypendia

We wtorek, 12 grudnia w Szkole Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej odbyła się uroczystość przekazania dziewięciorgu uczniom ze szkół podstawowych z terenu Gminy Kawęczyn stypendiów Towarzystwa Samorządowego w Koninie.

W uroczystości wzięli udział prezes Towarzystwa Samorządowego w Koninie Senator Ireneusz Niewiarowski, wójt gminy Kawęczyn Jan Nowak oraz dyrektorzy szkół podstawowych z terenu gminy Kawęczyn, nauczyciele i rzecz jasna - tegoroczni stypendyści.

Tegoroczna edycja to już 24 rozdanie stypendiów dla uczniów z terenu gminy Kawęczyn. Dotychczas wsparcie otrzymało 250 uczniów, a w tym roku do tego grona dołączyło dziewięcioro młodych i zdolnych mieszkańców gminy.

Wszystkim uczniom którzy otrzymali dzisiaj stypendia życzymy dalszych sukcesów w nauce, motywacji do podejmowania nowych wyzwań oraz zrealizowania swoich życiowych marzeń.

Tegoroczni stypendyści Towarzystwa Samorządowego to:
Szkoła Podstawowa w Tokarach Pierwszych: Wiktoria Macudzińska
Szkoła Podstawowa w Kawęczynie: Marcin Jarentowski, Kamil Jasiński, Dominika Kucharska
Szkoła Podstawowa w Kowalach Pańskich-Kolonii: Roksana Koralewska, Weronika Krawczyk, Kacper Michalak, Lena Rzeźniczak, Łucja Statucka

Gratulacje!

Naprawa Telefonów: Ratunek Dla Twojego Ukochanego ...
Magiczne Święta Bożego Narodzenia z Mrówką

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.