Kawęczyn: Wiele atrakcji i smakołyków na Pikniku Sołeckim

Piknik Sołecki w Kawęczynie

Wyjątkowa zabawa czekała wczoraj, tj. 29 czerwca na mieszkańców Kawęczyna i okolic podczas Pikniku Sołeckiego. Atrakcji było wiele, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Uczestnicy zabawy otrzymali również upominki.

Przybyłych na Piknik Sołecki przywitał główny organizator pikniku Sylwester Kasprzak. Głos zabrali między innymi wójt gminy Kawęczyn Jan Nowak, który życzył wszystkim udanej zabawy oraz radny powiatowy Jan Gruca, który przekazał uczestnikom imprezy kolorowe koszulki.

-Dzisiejszy piknik, jak zawsze zresztą świetnie zorganizowany. Jest wielu uczestników i nawet jestem przekonany, że jest to rekord gminny. Dziękuję sołtysowi, radnemu, za to co robicie dla sołectwa- mówił wójt Jan Nowak

Wiele atrakcji przewidziano również dla dzieci. Były dmuchawce, konkursy oraz gry i zabawy. O miłą atmosferę wśród najmłodszych zadbała animatorka Nela, która miała wiele pomysłów na wspólne spędzenie czasu.

Nie obyło się bez smakołyków przygotowanych przez gospodarzy pikniku. Kiełbaski z grilla znalazły wielu zwolenników podobnie, jak chleb ze smalcem i ogórkami. Z dobrodziejstwa uczestnicy korzystać mogli do woli.
Władysławów: Gorące emocje na zawodach w powożeniu
Gm.Turek: OSP Kalinowa najlepsza w Gminnych Zawoda...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 29 marzec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.