Kawęczyn wśród Orłów Polskiego Samorządu 2018

Image_5

Gmina Kawęczyn otrzymała tytuł Wielkopolskiej Gminy Roku 2018 w plebiscycie Orły Polskiego Samorządu.

Ogólnopolski Plebiscyt Orły Polskiego Samorządu promuje samorządy i buduje ich pozytywny wizerunek, a także umacnia pozycję gmin podnoszących standard życia mieszkańców oraz wykazujących otwartość i przychylność we współpracy z inwestorami i przedsiębiorcami. Plebiscyt ma na celu budowanie i umacnianie pozycji samorządów pod kątem ich konkurencyjności oraz tworzenia korzystnych warunków rozwoju dla społeczności lokalnej.

Uroczysta gala, podczas której wójt Jan Nowak odebrał statuetkę Orła Polskiego Samorządu miała miejsce w piątek, 22 czerwca w Warszawie. Gmina Kawęczyn otrzymała nagrodę za pozyskiwanie funduszy na ochronę środowiska. Dzięki temu udało się zrealizować takie inwestycje jak m.in. budowa przydomowych oczyszczalni ścieków i termomodernizacja budynków użyteczności publicznej.

Brudzew: Magiczna Noc Świętojańska
Gm.Turek: O problemach wynikających z nowego prawa...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 01 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.