Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kawęczyn: Z sołtysami o rewitalizacji i nie tylko

Kawęczyn

Wile niezbędnej wiedzy popartej doświadczeniem oraz odpowiedzi na pytania uzyskali uczestnicy spotkania, które odbyło się w piątek, 10 lutego w Urzędzie Gminy Kawęczyn. Właśnie tam odbyła się narada sołtysów w które uczestniczyli przedstawiciele całej gminy.

W wydarzeniu udział wzięli między innymi wójt Jan Nowak, przewodniczący Rady Powiatu Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Turku Krzysztof Kałużny oraz przedstawiciel firmy Kreatur.

To właśnie on przeprowadził warsztaty diagnostyczne w ramach tworzenia Gminnego Programu Rewitalizacji. Piotr Kurowski wprowadził obecnych w tematykę rewitalizacji i udzielił odpowiedzi na pytania z nią związane.

Piątkowe spotkanie dostarczyło wiele praktycznej wiedzy, która z pewnością będzie pomocna w realizacji celów założonych na najbliższy czas.
 
Live: Siatkarskie zmagania trwają. Już dziś kolejn...
Bezpieczne Walentynki

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 14 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.