Kawęczyn: Zabawa i niespodzianki podczas Pikniku Rodzinnego w Marianowie- Kolonii

Festyn Rodzinny Marianów Kolonia

Mieszkańcy sołectwa Marianów Kolonia w gminie Kawęczyn bawili się wczoraj, tj. 7 lipca na pikniku rodzinnym. Imprezie towarzyszyła wspaniała atmosfera i dobra zabawa. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci oraz smakołyków.

W pikniku uczestniczyli mieszkańcy, przedstawiciele samorządów oraz instytucji głównie z gminy Kawęczyn. Zarówno dla dorosłych, jak i dzieci przygotowano masę atrakcji. Wśród niespodzianek znalazły się konkursy, gry i zabawy z nagrodami z których najmłodsi brali udział z wielką chęcią.

Jak na integrację przystało nie zabrakło także suto zastawionych stołów smacznym wiejskim jadłem oraz pysznymi ciastami.

Zabawę umilała muzyka płynąca z akordeonu, a mieszkańcy z chęcią się przy niej bawili.

Organizator dziękował wszystkim za pomoc i wparcie przy organizacji imprezy, która słynie z rodzinnej i prawdziwie ciepłej atmosfery.
Brudzew: OSP Janów zwycięzcą Gminnych Zawodów Spor...
Tuliszków: Do Piętna na „Lipcowe Nepomuki”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 28 marzec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.