Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Kawęczyn: Zapraszamy na Dzień Kukurydzy w Dolinie Teleszyny

Image_1

Dzięki otwartości i doskonałej współpracy już niebawem odbędzie się wydarzenie, na które już teraz zapraszamy. Dzień Kukurydzy w Dolinie Teleszyny to impreza, która zainteresuje nie tylko rolników, ale również wszystkich miłośników innowacji i dobrego towarzystwa.

Dzień Kukurydzy w Dolinie Teleszyny połączony będzie z pokazem maszyn rolniczych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w środę, 15 sierpnia do wsi Głuchów leżącej w gminie Kawęczyn. Początek imprezy planowany jest na godzinę 14.00.

Na uczestników czeka wiele atrakcji, a wśród nich prezentacja poletek doświadczalnych z odmianami kukurydzy firmy KWS z uwzględnieniem programów nawożenia i ochrony kukurydzy, prezentacja sieczkarni polowej John Deere 81100, pokazy polowe maszyn uprawowo – siewnych firmy Kubota czy stoisko WODR, gdzie uzyskać będzie można materiały informacyjne oraz zjeść ciepły posiłek.

Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa maszyn rolniczych do zbioru pasz zielonych oaz upraw i siewu.

Organizatorami inicjatywy są Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Powiecie Tureckim oraz KWS Polska Kubota Polsad.

Zapraszamy!
 
Tuliszków: „Biesiada na ludowo” pełna tradycji i f...
Broniszewski najmocniej dostał po kieszeni, a pozo...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - janek w środa, 08 sierpnia 2018 17:11

Bedzie mozna oznaczyc sucha mase swojej kukurydzy jak w zeszlym roku na pokazach bodajze maisadour?

Bedzie mozna oznaczyc sucha mase swojej kukurydzy jak w zeszlym roku na pokazach bodajze maisadour?
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.