Kawęczyn: Zdolni i pracowici uczniowie nagrodzeni

Kawęczyn

O tym, że nauka i wytrwałość przynoszą korzyści wiedzą uczniowie z gminy Kawęczyn, którzy w tym roku zostali stypendystami Towarzystwa Samorządowego w Koninie. To wsparcie, które każdego roku trafia do uzdolnionych dzieci i młodzieży.

Stypendia przyznawane przez Towarzystwo Samorządowe przeznaczone są dla najbardziej uzdolnionych uczniów, pochodzących z gospodarstw o niskich dochodach, którzy dla swojego rozwoju potrzebują wsparcia finansowego. W roku szkolnym. 2021/2022 wyłoniono dziewięcioro uczniów z terenu gminy Kawęczyn, którzy otrzymywać będą wspomniane stypendium.

Uczniowie otrzymali stypendia z rąk wójta gminy Kawęczyn Jana Nowaka oraz dyrektorów poszczególnych szkół podstawowych: Ewy Wojtczak – dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tokarach Pierwszych, Agnieszki Gibasiewicz - dyrektora Szkoły Podstawowej im. Strażaków Polskich w Kowalach Pańskich – Kolonii oraz Krzysztofa Jesionka – dyrektora Szkoły Podstawowej im. płk. pil. Stanisława Jakuba Skarżyńskiego w Skarżynie.Magdalena Guziak z tytułem „Wolontariusz roku 2021...
Władysławów: Nowe specjalistyczne ubrania dla druh...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.